Yeni Yıla Yepyeni Bir Başlangıç Yapın

Malum yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte markalar yıl sonu avantajlarını duyurmaya başladı. İşte bu avantajlardan biri de bizim mahallemizde bulunan bir markadan, Ulugöl Otomotiv’den geliyor. Firmaların yeni yılla birlikte zamlı olarak güncel modellerini çıkaracak olmasını ve yetkili servislerin yaptığı kampanyaları göz önüne aldığımızda yeni yıl geçişleri otomobil satın almak için en doğru zamanlardan biri. İşte siz de bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız Ulugöl Otomotiv’in yaptığı kampanyalar sayesinde yepyeni bir Citroen veya Hyundai sahibi olabilir ve yeni yıla sıfır kilometre bir başlangıç yapabilirsiniz. Erken yıl sonu indirimlerinden yararlanıp uygun fiyata araç sahibi olmak isteyen herkesi Ulugöl Otomotiv, Ataşehir’deki  plazasına bekliyor.

Ufak bir not, sadece sıfır araçlar için değil ikinci el araçlarda da otomobil sahibi olmak için yeni yıl en doğru zamanlardan biri. Bu noktada Ulugöl Otomotiv’in 2. el araç alım satımı yaptığını da belirtelim. Eğer aklınızda böyle bir şey varsa ikinci el araçlara da göz atmayı unutmayın deriz.

Eğer daha önce Hyundai veya Citroen kullanmadıysanız ve bu araçların sunduğu sürüş deneyimi merak ediyorsanız, test sürüşlerine katılabilir ve kendiniz karar verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ulugöl Otomotiv’in internet sitesine girmek ve randevu almak.

Ataşehir’de oturuyorsanız işin bir diğer avantajlı kısmı da Ulugöl Otomotiv’in yetkili satış bayisi olmasının yanı sıra yetkili servis hizmeti de sunması. Bu alanda birçok kez müşteri memnuniyet ödülü alan firma, herhangi bir arıza durumunda size en iyi hizmeti sunmak konusunda oldukça iddialı. Evinize yakın olması da cabası. Ulugöl’ün yakın zamanda Hyundai için yetkili servisi hizmeti vermeye başladığını da ekleyelim.

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Ulugöl Otomotiv’in web sitesine göz atabilir,

http://bit.ly/2rk8ng2

Birebir konuşmak için ise kendilerini ziyaret edebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Ulugöl Otomotiv San. ve Tic. A.Ş

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No. 20

Ataşehir, İstanbul

Telefon Numarası:  (216) 655 02 00

Mail Adresi: info@ulugol.com.tr

 

 

Bu yazı 2305 kez okunmuştur.