Türkiye’nin Yeni Trendi Ev Yapımı Burger Burger@’ten

Günlük hazırlanan taze burger ekmekleri ve yüzde yüz doğal ve katkısız etleri ile kişiye özel alternatifler sunulan Burger@ menüleri, annelerin çocukları için hazırladığı ev yapımı burgerlerin damakta bıraktığı tadı aratmıyor.

Türkiye’nin ilk burger şefi tarafından hazırlanan menüleriyle, alışageldiğimiz burgerlara fark yaratacak olan Burger@’in menülerinde, her damak tadına özgün zengin burger çeşitleri mevcut. Burger@ menülerinde yer alan Et Burger, Chef’s Special Burger, Tavuk Burger, Steaks ve Çıtır Çıtır atıştırmalıklarıyla iştahınızın kabarması adına tüm sınırları zorluyor. Burger@ burgerleri, anne burgerlerinden aşina olduğumuz lezzeti, doyurucu büyüklükte ve dünya çapında rağbet gören farklı soslarıyla harmanlayarak, damağınızdan silinmeyecek tatlar bırakıyor.

 
6 şubesi ile 2013 yılında hizmet vermeye başlayan ve İstanbul’un en güzel noktalarına konumlanan Burger@, franchising ile büyümeye devam ediyor. Burger@’ in başarısı, gıda sektöründe yıllardır üst yönetimde bulunan 4 marka kurucusunun toplamda 75 yıllık deneyiminden geliyor. 2015 yılında 30 şube hedefi olan Burger@, tüm müşterilerini mutlu edecek sürprizler ile müdavim sayısını gün geçtikçe arttırıyor.
 
Damak tadınıza özel, güvenilir, sağlıklı ve lezzet dolu bir seçim için Burger@ şubelerine uğramayı unutmayın…

Bu yazı 371 kez okunmuştur.