Sütlü Tatlı Saray Muhallebicisi’nde Yenir

Saray Muhallebicisi müdavimlerinin kalbinde özel bir yeri olan, günün her saati olduğu gibi yemeklerden sonra da en çok tercih edilen tatlılar arasında yer alan kazandibi tatlısı, 80 yıllık reçeteye sadık kalınarak geleneksel yöntemlerle hazırlanıyor.

Büyük bakır kazanlarda uzun süre karıştırılan, el emeği ve ustalık ile birçok aşamadan geçen kazandibinin en önemli özelliği; bu tatlıda manda sütü ve gerçek tavukgöğsü kullanılması.

Tavukgöğsü, kazandibi, saray muhallebisi, sakızlı muhallebi, fırın sütlaç, krem şokola, keşkül, aşure, su muhallebisi, krem karamel gibi lezzetler; Saray Muhallebicisi’nin yıllardır en çok rağbet gören sütlü tatlıları olarak sevenleriyle buluşuyor.

Saray Muhallebicisi’nde bir gün değil, 365 gün aşure günü!..

Ayrıca bu yıl 23 Ekim’de aşure günü kutlanacak olan aşure tatlısı, yılın belli bir dönemi değil, Saray Muhallebicisi’nin tüm şubelerinde her gün sevenleriyle buluşuyor. Bu özel tatlıyı sadece aşure ayında değil, dilediğiniz zaman Saray Muhallebicisi şubelerinde tadabilir, ister evinize ister işyerlerinize paket servisle getirtebilirsiniz.

Bu yazı 320 kez okunmuştur.