Saray Muhallebiclisi’ne Çin’den Ödül

Lianorg.com ödülü; “Saray Muhallebicisi enfes menüsü, güler yüzlü hizmeti, ziyaretçilerin pozitif yorumları ve popülerliği ile ödül almaya hak kazanmıştır.” açıklamasıyla duyurdu.

Saray Muhallebicisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Münevver Topbaş Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ”Uluslararası bir platformdan böyle bir ödül almak bizi gururlandırdı. Dedelerimizden kalan lezzet mirasını ilk günkü tat ve heyecanla müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

80 yıllık geçmişinde Kazandibi, Saray Muhallebisi, Tavuk Etli Çorba, Tavuklu Pilav gibi marka olmuş ürünleriyle İstanbul’un lezzet miraslarından biri olan Saray Muhallebicisi; tamamı kendisine ait olan İstanbul’daki 20 şubesinde kalite ve güvenin simgesi olmaya devam ediyor.

Lianorg hakkında

Restoranlar, oteller, mağazalar ve turistik mekanlar olmak üzere dört ayrı kategoride hizmet veren bir turist bilgi sitesi olan www.lianorg.com, sürekli olarak mükemmel bir konukseverlik taahhüdü sergileyen restoran, otel, mağaza ve turistik mekanları her yıl onurlandırmaktadır.

Bu yazı 406 kez okunmuştur.