Meclis Başkan Vekilleri Ataşehir’de Buluştu

Her merkezde yapılan sunumlarla projelerin detaylarını öğrenen konuklar, Ataşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan merkezlerden çok etkilendiler. Özellikle Düştepe Oyun Müzesi’ni çok beğenen başkan vekilleri ve üyeler, kendi ilçelerinden çocukların da bu müzeyi gezebilmeleri için program yapmayı kararlaştırdılar. Ziyarete eşlik eden Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Volkan Aslan'a, Düştepe Oyun Müzesi’nin sadece bir oyun müzesi olmadığını, teknolojinin nasıl evrildiğini gösteren örnek bir müze olduğunu dile getirdiler.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman’ı ziyaret eden Meclis başkanları yaptıkları görüşmede, bu oluşumun bir gereklilikten çıktığını, belediyelerde nelerin doğru yapılıp nelerin yapılmadığı hakkında ortak fikirler ortaya koyduklarını ve toplantıların devamından yana olduklarını ifade ettiler.

Meclis başkanları toplantılarında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğunu vurgulayan meclis başkanları; Beylikdüzü Belediyesi’nin şehir parkı projesinin, Sarıyer Belediyesi’nin akıllı hizmet binasının, Ataşehir Belediyesi’nin de Düştepe Oyun Müzesi’nin öne çıkan örnek projeler olduğunu aktardılar.

Kaynak: Ataşehir Belediyesi

Bu yazı 453 kez okunmuştur.