Lafuma ile Doğa’ nın Keyfini Sürün

Lafuma’ nın ısı geçirmeyen, EVA tabanlı antibakteriyel sandaletleri ile bu yaz çok rahat geçiyor. Sandaletlerin esnek ve rahat tabanları yürüyüş esnasında konforunuzu maksimum düzeyde tutuyor ve  deri dış yüzeyiyle de kolay aşınmıyor.

Lafuma’nın bay  koleksiyonunda bulunan şortların, tişörtlerin ve gömleklerin ultraviyole ışık koruma özelliği bulunuyor. Yağmurlu havalarda dahi çabuk kuruyan gömlekler ve şortlar, rahat kullanım ve sportif görünümü bir arada bulunduruyor. Doğada ve şehirde hafif bir yaz dokusu veren, hafif teknik pamuk kumaşlar, pamuk-naylon karışımları,  işlevsel ve koruyucu dış giyim özelliklerini kullanıcıya hissettiriyor.

 
Lafuma uzun süreli kamplarda, seyahatlerde  ve tüm aktivitelerde tercih edilen birbirinden farklı çok yönlü sırt çantaları tasarlıyor. Çantaların ayarlanabilir sırt sistemleri sırtı çok iyi kavrıyor ve mükemmel bir taşıma konforu sağlıyor. 15  litreden 70 litre ye kadar iç hacime sahip olan sırt çantasında bir çok ince detay düşünülmüş. Fermuarlı ve fileli yan cepler, ergonomik omuz askıları ve ayarlanabilir sırt sistemleri ile sırt çantasından beklenen tüm performansı maksimum düzeyde sergiliyor.
 
Lafuma şapkalar sıcak yaz güneşinden korurken, farklı model ve renk seçeneklerini de kullanıcının beğenisine ve tercihine  sunuyor.
 
Lafuma’nın tüm modellerini, Adventure Republic Mağazaları; İstanbul:  Kızıltoprak, Nişantaşı, Levent, Cihangir, : Bodrum, Ankara: Armada AVM., Adrenalin Mağazaları, İstanbul: Beşiktaş, Karaköy, Bakırköy, Kadıköy,  Adana, Mağazalarında bulabilirsiniz.
 

Bu yazı 380 kez okunmuştur.