Japon Epilasyon Uzmanlığı Musee Platinum’la Türkiye’de

Halaskârgazi Cad. Koza Apt. No:113 K:2 D-3 Osmanbey adresinde faaliyete geçen Musee Platinum’da Japon uzmanlar, Türk asistanlarıyla birlikte randevu sistemi ile ağrısız ve acısız, cilt dostu epilasyon hizmeti sunuyor.
 
Musee Platinum salonlarında, Japonya’da çok önem verilen yüksek hijyenik standartlar titizlikle uygulanıyor. Musee Platinum’un ilgi çeken sade ve minimalist dekorasyonu da insana huzur veren atmosferiyle beğeni topluyor.
 
FARK YARATAN ÖZELLİKLER
 
Musee Platinum, müşteri odaklı bir servis sunuyor. Mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak için de hizmetlerinde 3 temel unsur öne çıkıyor:
 
“Yüksek Kalite”, “Güvenilir ve Emniyetli Uygulamalar”, “Uygun Fiyat”.
 
“Yüksek Kalite” için tüm estetisyenler, bulundukları ülkelerdeki salonlarda Tokyo merkezli “Musee Beauty Academy” (Musee Güzellik Akademisi) tarafından uygulanan eğitime alınıyor. Süreklilik arz eden bu eğitimlerde uzmanlar tarafından cilt için en iyi teknikler geliştiriliyor ve personele öğretiliyor.
 
“Güvenilir ve Emniyetli Uygulamalar” ile Japon “flash” epilasyonu hayata geçiriliyor.
 
Musee Platinum’un “Uygun Fiyat” politikası sayesinde de her gelir grubundan kadın bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabiliyor; arzu ederse herhangi bir bedel ödemeksizin hizmet alımından vazgeçebiliyor…
 
MUSEE PLATİNUM HAKKINDA
 
İlk salonunu 2003 yılında Koriyama City’de hizmete açan Musee Platinum’un Japonya genelinde 186, Hong Kong’da 8, Singapur’da 7, Malezya’da 5, Endonezya’da 1 epilasyon merkezi bulunuyor. Bu salonlarda yaklaşık 3.600 personel çalışıyor.
 
Kuruluşundan bu yana yaklaşık 2.400.000 kadına epilasyon hizmeti veren Musee Platinum, Türkiye’de yeni epilasyon salonları açmayı planlıyor.

Musee Platinum: (212) 343 99 96

Bu yazı 448 kez okunmuştur.