Advertisement
Ataşehir Online Ana Sayfa
ANA SAYFA arrow HABERLER
Advertisement
ANAHABERYEME İÇMEGÜZELLİKSPORGEZİKİTAPSAĞLIKEVCİLOTO-MOTOTEKNOLOJİKÜLTÜR-SANATHARİTAREHBERİLANLARFOTO
HABERLER
Dry White Kuru Temizleme'de %30 İndirim
ImageAtaşehir’in köklü firmalarından Dry White, 28 Şubat 2013 tarihine kadar tüm ürünlerde %30 indirim yapıyor. 36.Ada’da yer alan firmanın kayda değer indirimini kaçırmayın deriz…
Dry White Ataşehir’in adres ve telefonu için tıklayınız…
Devamını oku...
 
Zonguldaktaki Grizu Patlaması ve Düşündürdükleri
ImageBilindiği gibi kalkınma ve konforlu yaşamın en önemli aracı sahip olduğumuz yeraltı ve yerüstü zenginliklerimizin en fazla katma değer yaratacak şekilde üretilerek ekonomiye kazandırılmasıdır. Herhangi bir nedenle bu kaynaklarımızın üretiminden vazgeçmek demek; egemenliğimizden, özgürlüğümüzden, bağımsızlılığımızdan vazgeçmekle eş anlamlıdır. Asla düşünülmemesi gereken bir konudur. Zonguldak’ta meydana gelen elim grizu patlaması sonrası gerek yetkililerde gerekse bazı diğer kesimlerde dile getirilen bu ocakları kapatarak çözüm üretme düşüncesi maalesef 150 yıl önceki teknoloji ve bilim seviyesinde bile söz konusu olmamış, tersine bir yandan iş sağlığı ve güvenliği önlem ve ekipmanlarına yatırım yapılırken öte yandan da makine ve ekipmanda ileri teknoloji ürünlerine geçilmiş ve günümüzde yeraltında insansız uzaktan kumandalı robotik sistemlere geçilmiştir.
Devamını oku...
 
Ataşehir'de Kar ile Mücadele
ImageAtaşehir Belediyesi, Meteoroloji Müdürlüğü’nün uyarıları ve kar yağışlarının başlaması nedeniyle gerekli önlemleri aldı. Alınan önlemler dahilinde sitelere ve hastanelere ücretsiz tuz dağıtımı yapıldı. İlçede bulunan sitelere otoparklarında kullanılmak üzere 25’er kiloluk 500 tuz çuvalı dağıtılırken, sağlık ocağı ve hastanelere de toplam 140 tuz çuvalı teslim edildi. 
Devamını oku...
 
Metropol İstanbul Satışta
ImageDünya’nın sayılı metropollerinden birinde yükselen bir dünya projesi... Tarihte sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış, yeniliklerin başladığı bu topraklarda atılacak her adım, buna değmeliydi. Adından söz ettirecek yenilikçi bir proje geliştirmek için yola çıktık ve sadece en iyiler ile çalıştık. Çünkü İstanbul için en iyisini yapmaktı hayalimiz ve çağ açıp kapatan bu şehirde yükselen bir yeni çağ projesi geliştirildi: METROPOL İSTANBUL Mimari açıdan hayranlık uyandıran, heyecan verici bir tasarım...
Devamını oku...
 
"Güvenlik ve Emniyet Seminerleri" Başlıyor
ImageZeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde 03 Ocak -11 Ocak tarihleri arasında Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından "Güvenlik ve Emniyet Seminerleri" düzenlenecek. Zeytinburnu Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile Bilgi Evleri’nde, Türkiye’de güvenlik hizmetlerine toplumun katılım ve desteğinin sağlanması, güvenlik hizmetlerinin etkin ve daha hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesi, suçla mücadelenin güçlendirilmesi ve polislik hizmetlerinde toplumun bilgisinin artmasını sağlamak gibi oldukça önemli görevleri olan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından “Güvenlik ve Emniyet Seminerleri” düzenlenecek.
Devamını oku...
 
2012 Yılı Böyle Geçti
Image2012 yılında gündemi en çok meşgul eden konu ve olaylar hangileri oldu? İşte, Medya Takip Merkezi (MTM) verileriyle yılın en çok konuşulan olayları… MTM, yıl boyunca gündeme damgasını vuran olayların listesini açıkladı. Gazete, dergi, TV kanalı ve internet sitelerinde yayınlanan tüm haber ve yazıların incelenmesi sonucu oluşturulan rapora göre, 2012’de Türkiye gündeminin ilk maddesi Suriye oldu. En çok konuşulan 25 konu ise şöyle sıralandı:
2012 YILINA DAMGASINI VURAN OLAYLAR:
Devamını oku...
 
Başkan İlgezdi, Prestij Caddelerini Ziyaret Ediyor
ImageAtaşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, ilçede başlatılan prestij caddelerinin yapım ve düzenleme çalışmalarını denetledi. Küçükbakkalköy Mahallesi Fevzipaşa Caddesi’nde başlatılan yayalaştırma ve prestij caddesi düzenleme çalışmalarına ilişkin mahalleli, esnaf ve vatandaşların görüşlerini alan Başkan İlgezdi, cadde üzerindeki tüm işyerlerini gezerek esnafla sohbet etti. Bu hizmetten dolayı caddedeki işyerleri ve evlerin değerinin arttığını belirten vatandaşlar Başkan İlgezdi’ye teşekkür etti.
Devamını oku...
 
Ataşehir Belediyesi'nden Pazarlara Terazi Noktası
ImageBelediyesi Zabıta Müdürlüğü, pazarlardan alışveriş yapan tüketicilerin eksik gramajlı ürün almasını önlemek için terazi uygulaması başlattı. Başlatılan terazi uygulaması ile hem tüketici hakları korunuyor hem de haksız kazancın önüne geçiliyor. Tüketicilerden gelen yoğun şikayet ve istek üzerine Ataşehir’deki tüm mahalle pazarlarında “tartı noktası” oluşturan Ataşehir Belediyesi, vatandaşa ücretsiz sunulan terazi hizmetiyle tüketicilerin eksik gramajlı ürün almasını engelliyor. Pazardan alışveriş yapan tüketici dilerse aldığı ürünü tartı noktasında tartıp gramajı gösteren fiş alıyor. Gramaj hesabından şüphelenen her tüketici, pazar alanında bulunan zabıtaya başvurup, pazar girişinde kurulan tartı noktasında aldığı ürünüm gramajını denetletiyor.
Devamını oku...
 
2012 Siyaset Gündemine AKP ve Erdoğan Damga Vurdu
Image2012’nin medyada en çok konuşulan siyasi partileri ve siyaset adamları belli oldu. Medya Takip Merkezi (MTM)’nin hazırladığı araştırmaya göre, siyasi partilerde 2011’deki sıralama değişmezken, AKP ve Erdoğan yıla damgasını vuran isimler oldular. İşte, yılın siyaset gündeminin detayları…2012 yılını kapsayan siyaset gündemi araştırmasına göre, medyanın en çok ilgi gösterdiği siyasi parti bu yıl da değişmedi. Geçtiğimiz yıla oranla medyadaki görünürlüğünü yüzde 50’nin üzerinde arttıran Adalet ve Kalkınma Partisi, yılın en çok konuşulan siyasi partisi oldu. Partinin Suriye ve dış politikası, 4. Olağan Büyük Kongresi ve Yeni Anayasa çalışmaları, medyada yıl boyunca en fazla yer alan konular arasındaydı. AKP 2012’de 1 milyon 377 bin 173 haber ve yazıda yer aldı.
Devamını oku...
 
Sektörlerin Reklam Harcamalarında Düşüş Var
ImageYılın en çok reklam veren sektörleri hangileri oldu? Hangi sektörler reklam atağına geçti, hangileri tedbirli davranmayı seçti? Medya Takip Merkezi (MTM), 2012 yılında yayımlanan TV reklamlarını inceleyerek, bu soruların cevabını aradı. Araştırma, reklam harcamalarında azalma olduğunu ortaya koydu. İşte sonuçlar… Medya Takip Merkezi’nin, reytingi yüksek 13 TV kanalı üzerinden hazırladığı araştırmaya göre, yılın en çok reklam veren sektörü gıda oldu. Bir önceki yıla oranla reklamlarında yüzde 21’lik düşüş yaşanan gıda sektörü, toplamda 380 bini aşkın reklam spotuyla tüketicinin karşısına çıktı.
Devamını oku...
 
2012'de İş Dünyasında Öne Çıkan İsimler Belli Oldu
Image2012’de iş dünyasında öne çıkan isimler kimler oldu? Medyada en fazla hangi iş insanı yer aldı? Medya Takip Merkezi (MTM) yıl boyunca yayınlanan tüm haberleri inceleyerek iş dünyasının lider isimlerini ortaya koydu. İşte araştırmanın detayları… Ekonomik krizin kendini hissettirmeyi sürdürdüğü ve komşu ülkelerde radikal gelişmelerin yaşandığı 2012 yılı, iş dünyasını yatırımlarında daha temkinli davranmaya itse de, medya yansımaları iş dünyasının bu yıl itibar kazanmaya, farkındalık yaratmaya ve iletişime odaklandığını gösteriyor. 
Devamını oku...
 
Mayalar Asırlar Sonra Medyanın Yoğun Gündeminde
ImageDünyanın birçok yerinde insanlar, 21 Aralık’taki aynı olaya kilitlendi: Maya Takvimin sonu… Öyle ki, son iki haftada Mayalar ve takvimleri tüm yer kürede en çok konuşulan olay oldu. 21 Aralık ile ilgili medyadaki tüm yazılanlara ve fısıltılara kulak veren Medya Takip Merkezi (MTM), konu hakkındaki görüşleri ölçümledi… İşte, medyada kıyamet günü haberleri…
Devamını oku...
 
Ataşehir Palladium Tower Satışa Sunuldu
ImageAtaşehir’de yükselen 43 katlı, ofis projesi Palladium Towers satışa sunuldu. Projede 55 bin m2 kiralık alan olacak. Tahincioğlu imzası taşıyan Palladium Tower’da yer alan ofis katlarının fiyatları 890 bin dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor. Bu katlar ihtiyaç halinde 6 parçaya bölünebiliyor.
 
Yeşil Bir Ataşehir İçin Kazanlar Daha Verimli Yanıyor
ImageAtaşehir Belediyesi ve Makine Mühendisleri Odası işbirliği ile Ataşehir’de “Kazancı Eğitimi” başlıyor. 12 Ocak’ta başlayarak ücretsiz olarak verilecek eğitim, yıl boyu belli aralıklarla devam edecek. Eğitim sonunda sınava tabii tutularak başarı gösteren katılımcılara “Kazancı Belgesi” verilecek. Neden kazancı eğitimi? Her geçen gün artan hava kirliliği geleceğimizi tehdit ediyor, doğal yaşamı ve insanları ekolojik tehlikelerle karşı karşıya bırakıyor. Dünya nüfusunun hızla artması ile ilerleyen teknolojiye parelel olarak artan enerji kullanımıyla ortaya çıkan hava kirliliği insan sağlığı ve diğer canlılar üzerinde olumsuz etkiler yaratıyor.
Devamını oku...
 
Ataşehir Kent Konseyi 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
ImageAtaşehir Kent Konseyi’nin 6. Olağan Genel Kurul toplantısı Ataşehir Belediyesi Meclis Binası’nda yapıldı. Toplantıya Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de katıldı. Kent Konseyi 6. Kongresinde konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Kent Konseyi’nin belediye ile gerçekleştirdiği projelerle ilçeye önemli hizmetler verdiğini söyledi. Kent konseylerinin bir kentin gelişiminde önemli bir rolü olduğunu vurgulayan Başkan İlgezdi, “Ataşehir Kent Konseyi’nin daha etkin çalışabilmesi için belediye olarak her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini söyledi.
Devamını oku...
 
Gürallar Lapis Han ile Gayrimenkul Sektöründe
Image“Lapis Han”, Kartal Soğanlık metro istasyonunun çıkışında, dünyanın en büyük adliye sarayının yanı başında yer alıyor. 1948’den bu yana Türk sanayisinin önemli aktörlerinden biri olan Gürallar Grubu, gayrimenkul geliştirme alanındaki ilk projesi “Lapis Han”ı 14 Aralık 2012, Cuma günü, Çırağan Palas Kempinski’de düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu. Gürallar Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat ve Gürallar Yapı Genel Müdürü Evrim Karayel’in tanıtımını gerçekleştirdiği 200 Milyon TL değerindeki “Lapis Han” projesi, Kartal’da yer alıyor. 32.000 metrekare inşaat alanına sahip olan projede, farklı büyüklüklerde 160 adet ticari ofis alanı yer alırken bünyesindeki kreş ve etüd odaları ile de bir ilke imza atıyor.
Devamını oku...
 
Elektromanyetik Kirlilik, Gizli Tehlike
ImageAtaşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “Elektromanyetik Kirlilik” konulu konferans düzenleniyor. 20 Aralık Perşembe günü saat: 10.00’da, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek konferansa; konuşmacı olarak konunun ülkemizdeki en yetkin isimlerinden, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Selim Şeker katılacak. Düzenlenecek konferansla vatandaşların; dikiş makinesinden televizyona, bilgisayardan cep telefonlarına kadar maruz kaldıkları elektromanyetik kirliliğe dikkat çekilecek.
Devamını oku...
 
Dünyaca Ünlü Konuşmacıların Konuk Olduğu Marka 2012 Konferansı Başlıyor
ImageMARKA Konferansı heyecanı Bebek Kitchenette’de yapılan bir basın toplantısıyla başladı. 13 yıldır lider konferans kuruluşu Yürekli tarafından aralıksız düzenlenen ve 11 yıldır Yapı Kredi World ana sponsorluğunda gerçekleşen MARKA Konferansı’nın dünyaca ünlü konuşmacıları basın mensuplarına tanıtıldı. Toplantıya MARKA 2012’nin konuklarından iki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü aşçı Tom Aikens da katıldı. Basın mensupları toplantı sırasında ünlü aşçının hazırladığı Blueberry’li Pancake’in de tadına baktılar.
Devamını oku...
 
My Towerland Sahiplerine Altın Anahtar
ImageAtaşehir’de 2009 yılının sonunda yapılmaya başlanan, Ağaoğlu’nun popüler projesi My Towerland’in son 150 dairesinin teslimatı altın anahtarlarıyla yapılacak. Attığı her adımla kendinden söz ettirmeyi bilen Ağaoğlu, tanıtım anlamında başarılı bir adım daha atmış oldu.
 
Atatürk Bulvarın'a Yepyeni Bir Yüz
ImageAtaşehir Belediyesi tarafından ilçenin görünümünü ve yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla başlatılan prestij caddeleri projesi kapsamında Fetih Mahallesi Atatürk Bulvarı tamamen yenilendi. Yıllarca bakımsız bırakılan, ağaçları budanmayan, kaldırımları bakımsızlıktan kullanılamaz hale gelen Fetih Mahallesi Atatürk Bulvarı, Ataşehir Belediyesi tarafından baştan sona yeniden düzenlendi.
Devamını oku...
 
Özel Yetenekleri Keşfetme ve Geliştirme Derneği (YETGEDER) Hız Kesmiyor
ImageYETGEDER 5 yıldır çocuklarda var olan yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi için çalışıyor. Okul öncesi, ilköğretim çağı çocuklarının özel yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek amacı ile, üstün yeteneklilerin eğitimcileri tarafından kurulan olan dernek bugüne kadar, öğretmenler, öğrenciler ve anne-babalardan oluşan 2000 kişiye ulaştı.
Devamını oku...
 
Danfoss: Isınma Harcamalarında Yüzde 75 Tasarruf Hayal Değil
ImageDünya çapında 7 milyar Euro cirosu ve 24 bini aşan çalışanıyla Danimarka’nın en büyük sanayi topluluğu Danfoss, yatırım için Türkiye’yi mercek altına aldı. Danfoss’un Türkiye pazarına sunduğu yeni ürünü; ‘Isı Pompası’nın tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan, Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan; “Türkiye’deki inşaat sektöründe yaşanan hızlı büyüme, nitelikli bina sayısındaki artış ve renevasyon çalışmaları, Danfoss A/S’nin de ilgisini çekti. Bu ilginin bir göstergesi olarak Danfoss’un ileri teknoloji ile ürettiği yenilikçi ürünü Danfoss DHP-AQ Isı Pompasını, Türkiye pazarına sunuyoruz” dedi.
“Türkiye’de yatırım gündemimizde”
Devamını oku...
 
Türkiye'nin Ekonomik Performansı, Türk Girişimcileri Avrupa'nın Liderliğine Yükseltiyor
ImageTürkiye'nin küresel ekonomik kriz süresince bütün dünyayı kıskandıran performansı, Türk işadamlarının uluslararası platformlarda lider pozisyona yükselmesini sağlıyor. Türk girişimcileri küresel düzeyde temsil eden Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), hem G20 Genç Girişimciler İttifakı'nda hem de Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu'nda, (YES) ağırlığını artırıyor.
Devamını oku...
 
Siyaset Kasımda Gergin Geçti
ImageKasım ayı siyaset gündemi yoğun geçti. Medya Takip Merkezi (MTM)’nin hazırladığı araştırma raporuna göre, ayın en fazla öne çıkan konuları cezaevlerindeki açlık grevleri, patriot füzeleri ve İsrail’in Gazze’yi vurması olurken, AKP en çok konuşulan siyasi parti, Başbakan Erdoğan ise medyanın en çok yer verdiği siyasi isim oldu. İşte, siyaset gündemi raporunun dikkat çeken detayları…
Devamını oku...
 
Ataşehir'de Seyir Halinde Alev Alan İETT Otobüsüne Taşıma Suyla Müdahale Edildi
ImageAtaşehir, Sebze halinin yakınında seyir halinde iken alev alan, 19 E hatlı İETT otobüsüne ilk müdahale içerisinde bulunan yangın söndürme tüpleri ile yapıldı. Yetersiz kalması üzerine yoldan geçen su kamyonu sürücüsü, vatandaşlarında yardımıyla yangını söndürdü. İtfaiye ekipleri olay yerine vardığında yangın damacana sularla kontrol altına alınmıştı.
 
AvivaSA Tasarruf Pusulası ile Emeklilik Hesaplarınızı Doğru Yapın
ImageTasarruf Pusulası, emeklilik düşü kuranların bugün ne kadar tasarruf etmesi gerektiğini ortaya çıkarıyor. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA, web sitesinde kullanıcıların hizmetine sunduğu “Tasarruf Pusulası” ile hayal edilen emeklilik standardına ulaşabilmek için ne yapılması gerektiğini ortaya koyuyor. Tasarruf Pusulası, belirli bilgileri sisteme giren kullanıcılara, emeklilik döneminde rahat etmeleri için bugünden yapmaları gereken tasarruf miktarını gösteriyor.
Devamını oku...
 
Güçlü ve Üreten Türkiyenin Altyapısı İnovasyondan Geçiyor
Imageİstanbul Kültür Üniversitesi tarafından 27-28 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Dedeman Otel’de “8. Kobiler ve Verimlilik Kongresi” düzenlenecek. “Ar-ge, Ür-Ge ve İnovasyonla Değer Oluşturmak” alt başlıklı kongrede, Türkiye’nin fikri haklar konusunda öncü firmalarından Ankara Patent’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Kaan Dericioğlu “Patent Nasıl Alırım, Markamı Nasıl Korurum?”  konulu panelde oturum başkanı olarak görev alacak.
Devamını oku...
 
Mevlana Caddesi Işıl Işıl
ImageAtaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, prestij caddeleri yapım çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Proje kapsamında yer alan Mevlana Caddesi’ndeki kaldırım ve aydınlatma çalışmaları da tamamlandı. Sitelerden oluşan ve yıllardır ihmal edildiği için yürümekte bile zorlanılan Mevlana Caddesi’nde tüm kaldırımlar granit taşla yenilendi. Kaldırımlara araçların park etmesini önlemek için de sınır ayırma elemanları monte edildi. Yenilenen caddede engelli vatandaşların kullanımı için de düzenlemeler yapıldı.
Devamını oku...
 
Dünyaca Ünlü Konuşmacılar ve Türk İş Dünyasından İlham Verici Sunumlar Marka 2012'de
ImageFEED projesinin yaratıcısı Lauren Bush Lauren, iki Michelin yıldızı kazanan en genç şef unvanını alan Tom Aikens, lüks moda markası Amanda Wakeley’nin sahibi ve yaratıcısı Amanda Wakeley, Coca-Cola Company’nin Kıdemli Başkan Yardımcısı Shay Drohan, lüks saat markası Hublot’nun arkasındaki dahi CEO Jean-Claude Biver, “Marka Fikir Mucidi” Nicholas IND, “Hollywood Yıldızları”nın ajansı Finch & Partners'ın Başkanı Charles Finch, Neuro-Marketing Uzmanı Erik Du Plessis ve daha birçok konuşmacı… Bu ünlü isimlerle birlikte dünyadan ve Türkiye’den ilham verici birçok konu MARKA 2012’ sahnesinde konuşulacak.
Devamını oku...
 
AvivaSA, Yeni Reklam Filmiyle Tasarruf İçin Tam Zamanı Diyor
ImageBireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat’ın yeni reklam kampanyası başladı. 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yeni bir dönem başlıyor. Emekliliği için bugünden birikim yapmaya karar verenlere birçok avantajı beraberinde getiren bu dönem, AvivaSA’nın yeni reklam kampanyasının temelini oluşturdu. Kampanyasını “şimdi tam zamanı” söylemi üzerine kurgulayan AvivaSA, herkesi yarınını düşünmeye ve emekliliği için vakit kaybetmeden tasarruf yapmaya davet ediyor.
Devamını oku...
 
Başkan İlgezdi: Mağdur Etmeden, Yerinde Kentsel Dönüşüm
ImageAtaşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, kentsel dönüşüm alanlarında konut sahibi olanları bir kez daha uyardı. Başkan İlgezdi, “Bazı mahallelerde emlakçı veya müteahhit olarak kendilerini tanıtan kişiler, ‘evinizi bize verin size iki daire verelim’ diye geziyor. Bunlara inanmayın ve kanmayın. Hak sahipleri, içinde Belediye, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TOKİ’nin olmadığı bir protokole imza atmasın” dedi.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 428 - 488 Toplam: 7836

Ataşehir Online Copyright © - Tüm hakları saklıdır - Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Advertisement
Advertisement
Şu anda 15 kişi online
Toplam Yazı Adedi: 20284

Ataşehir Rehberi

Yeni Kayıt Ekle (Ucretsiz)
Arama yapmak için tıklayınız.

Syndicate

Anket

Neden Ataşehir esnafından alışveriş yapmıyorsunuz?
 

Son Eklenenler

En Çok Okunan

En Çok Aranan

Advertisement
Advertisement
Advertisement